Bezpłatne członkostwo w ZZPP (Zachodniopomorskim ZPP) - Zachodniopomorskim Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Wypełniając poniższą deklarację:

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Reprezentacja. Zyskujesz silnego reprezentanta w działaniach na rzecz zmian korzystnych dla przedsiębiorców. Abolicja ZUS, zatrzymanie podatku jednolitego, zmniejszenie wysokości składek dla najmniejszych przedsiębiorców, legalizacja sprzedaży przetworzonej i nieprzetworzonej żywności przez rolników - to tylko niektóre z dotychczasowych sukcesów ZPP.
  • Ochrona. Dysponujesz ochroną prawną Biura Interwencji ZPP w przypadku nieuzasadnionych działań ze strony organów rządowych i samorządowych. Na Pakiet Ochronny składają się pisemne i osobiste interwencje, wydawanie oświadczeń w mediach, udział jako strona w sprawach sądowych i administracyjnych, 25% zniżka na reprezentację w rekomendowanych kancelariach.
  • Przełożenie. Możesz brać udział w – szeroko nagłaśnianych w mediach – cyklicznych badaniach nastrojów gospodarczych przeprowadzanych wśród przedsiębiorców z sektora MŚP. Masz także możliwość zgłaszania poprzez ZPP uwag do bieżących projektów legislacyjnych.
  • Promocja. Możesz korzystać ze specjalnych ofert w programie Biuro Dobrego Biznesu, lub uczestniczyć w nim jako oferent na preferencyjnych warunkach. (Szczegóły wkrótce.) Uzyskujesz również możliwość zamieszczenia artykułu o sobie i swojej firmie w magazynie Manager.
  • Wiedza. Otrzymujesz cotygodniową porcję wiedzy z zakresu prawa, podatków, legislacji, sposobów finansowania oraz rozwoju, w postaci Biuletynu Prawo & Legislacja. Możesz także korzystać z nieodpłatnych konsultacji w instytucjach ogólnopolskiego ZPP. Wkrótce udostępnione zostaną również: baza z wzorami pism i umów; porady prawne on-line wraz z bazą porad prawnych.
  • Networking. Dajesz sobie szansę na poznanie wielu innych przedsiębiorców, którzy myślą podobnie, jak Ty! Zyskujesz także możliwość pozyskania nowych kontrahentów.

Składki członkowskie

  • Mikrofirmy (do 9 zatrudnionych na umowę o pracę) płacą 750 zł za 12 miesięcy członkostwa.
  • Małe firmy (10-49 zatrudnionych na umowę o pracę) płacą 1500 zł za 12 miesięcy członkostwa.
  • Średnie firmy (50-249 zatrudnionych na umowę o pracę) płacą 3000 zł za 12 miesięcy członkostwa.

Składki członkowskie należy wpłacać na konto bankowe Zachodniopomorskiego ZPP:

Numer konta:
14 8566 0003 0601 0076 5005 0001
Bank:
Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie
Tytuł:
Składka członkowska
Odbiorca:
Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
Adres:
ul. Bohaterów Warszawy 30, 75-211 Koszalin
NIP:
6692535185

Deklaracja członkowska

(*pola wymagane)