Bezpłatne członkostwo w ZZPP (Zachodniopomorskim ZPP) - Zachodniopomorskim Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Wypełniając poniższą deklarację:

  • Zyskujesz status członka organizacji lokalnej należącej do Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ze wszystkimi związanymi z tym korzyściami, a jednocześnie zrzeszasz się w suwerennej organizacji pracodawców (działającej w oparciu o Ustawę z dnia 23.05.1991 r. o organizacjach pracodawców) broniącej interesów przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego.
  • Dołączasz bez konieczności ponoszenia opłat (wpisowego czy składek), bez dalszych formalności, oraz bez obowiązkowego uczestniczenia w spotkaniach i projektach.
  • Możesz przyczynić się do poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej w kraju i regionie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Reprezentacja. Zyskujesz silnego reprezentanta w działaniach na rzecz zmian korzystnych dla przedsiębiorców. Abolicja ZUS, zatrzymanie podatku jednolitego, zmniejszenie wysokości składek dla najmniejszych przedsiębiorców, legalizacja sprzedaży przetworzonej i nieprzetworzonej żywności przez rolników - to tylko niektóre z dotychczasowych sukcesów ZPP.
  • Ochrona. Dysponujesz ochroną prawną Biura Interwencji ZPP w przypadku nieuzasadnionych działań ze strony organów rządowych i samorządowych. Na Pakiet Ochronny składają się pisemne i osobiste interwencje, wydawanie oświadczeń w mediach, udział jako strona w sprawach sądowych i administracyjnych, 25% zniżka na reprezentację w rekomendowanych kancelariach.
  • Przełożenie. Możesz brać udział w – szeroko nagłaśnianych w mediach – cyklicznych badaniach nastrojów gospodarczych przeprowadzanych wśród przedsiębiorców z sektora MŚP. Masz także możliwość zgłaszania poprzez ZPP uwag do bieżących projektów legislacyjnych.
  • Promocja. Możesz korzystać ze specjalnych ofert w programie Biuro Dobrego Biznesu, lub uczestniczyć w nim jako oferent na preferencyjnych warunkach. (Szczegóły wkrótce.) Uzyskujesz również możliwość zamieszczenia artykułu o sobie i swojej firmie w magazynie Manager.
  • Wiedza. Otrzymujesz cotygodniową porcję wiedzy z zakresu prawa, podatków, legislacji, sposobów finansowania oraz rozwoju, w postaci Biuletynu Prawo & Legislacja. Możesz także korzystać z nieodpłatnych konsultacji w instytucjach ogólnopolskiego ZPP. Wkrótce udostępnione zostaną również: baza z wzorami pism i umów; porady prawne on-line wraz z bazą porad prawnych.
  • Networking. Dajesz sobie szansę na poznanie wielu innych przedsiębiorców, którzy myślą podobnie, jak Ty! Zyskujesz także możliwość pozyskania nowych kontrahentów.

Deklaracja członkowska

(*pola wymagane)